SIA Powerup, 
reģistrācijas numurs: 40203445954
juridiskā adrese: Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 1, LV-1004
(Datu Pārzinis)

KĀDI JŪSU DATI PIE MUMS TIEK GLABĀTI?
Iegādājoties preces www.powerup.lv  interneta veikalā, mēs slēdzam attālinātu vienošanos, kam nepieciešamā informācija ir pircēja vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja paredzēta piegāde, tad mums nepieciešama arī adrese, kur pirkumu nogādāt. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai mēs varēt ar jums sazināties par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem.

Lai izpildītu un nodrošinātu mūsu līgumu, kā arī lai padarītu ērtāku un efektīvāku iepirkšanos www.powerup.lv interneta veikalā mēs glabājam šādu informāciju:

 

 PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS NODOŠANA TREŠAJĀM PERSONĀM

Mēs kopīgojam Jūsu personisko informāciju ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai viņi palīdzetu mums sniegt pakalpojumus un izpildīt ar Jums noslēgto līgumu. Piemēram, wordpress (mājaslapas-platforma), piegādes kompānijas-Omniva, DPD, Latvijas pasts u.c.

Mēs varam nodot Jūsu informāciju dažādām trešajām personām, lai ievērotu  valsts likumus un noteikumus, piemēram, pēc valsts policijas pieprasījuma, atbildot uz tiesas pavēstem u.c.

 

PERSONAS DATU APSRĀDES TIESISKIE PAMATI

Jūsu personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz turpmāk norādītajiem tiesiskajiem pamatiem:

 

PERSONAS DATU APSTRĀDE KOMERCIĀLIEM NOLŪKIEM

Personas datus apstrāde komerciāliem nolūkiem, tiek veikta tikai, ja saņemta Klienta brīvi sniegta, konkrēta, apzināta un viennozīmīga norāde, ka Klients piekrīt šādām darbībām. Klients var iebilst pret komerciālu paziņojumu saņemšanas saskaņā ar tiesību aktiem, nedodot savu piekrišanu komerciālu paziņojumu saņemšanai.

Personas datu apstrāde var tikt īstenota automatizētā, veidā, tostarp, veicot Klienta profilēšanu, lai sniegtu jaunus, īpašus, individuālus  Datu Pārziņa piedāvājumus konkrētam klientam, ņemot vērā  Datu Pārziņa iegūto un automātiski apkopoto informāciju no klienta sniegtajiem personas datiem un iepriekšējiem pirkumiem Datu Pārziņa mājaslapā, ja klients tam ir piekritis.

Datu Pārzinis attiecībā uz Klientu var veikt automatizētu lēmumu pieņemšanu, ja saņemta Klienta brīvi sniegta, konkrēta, apzināta un viennozīmīga norāde, ka Klients piekrīt šādām darbībām. Klients var iebilst pret automatizētu lēmumu pieņemšanu saskaņā ar tiesību aktiem, nedodot savu piekrišanu personu datu automātiskai apstrādei.

Automatizētu lēmumu pieņemšana, Datu Pārzinis veic, piemēram, lai mājaslapā sagatavotu un izvietotu komerciālus paziņojumus (pop–up banerus), lai reklamētu mājaslapā pieejamās preces un palīdzētu Klientiem izdarīt savu izvēli piedāvātajā preču klāstā, tostarp vadoties no komerciālajos paziņojumos (pop-up baneros) izvietotās informācijas par iecienītākajām precēm. Piekrītot automatizētajai personu datu apstrādei šim nolūkam , Klients piekrīt, ka Datu Pārzinis izmantos informāciju par personas tīmekļa vietnē iegādātajām precēm izvietojot tīmekļa vietnē komerciālus paziņojumus (pop-up banerus), kuros tiks norādīti sekojoši dati: informācija par iegādāto preci, preces attēls no mājaslapas un anonimizēta informācija par pesonu, kura ir iegādājusies konkrētu preci, “pop- up banerī” norādot, piemēram: “Kliente no Rīgas tikko iegādājās…(informācija par preci saskaņā ar iepiekš minēto).

Automatizētu lēmumu pieņemšanu,  Datu Pārzinis veic. lai nosūtītu Klientam atgādinājumu par mājaslapā, klienta profila iepirkumu grozā ir ievietotajām precēm.

Automatizētu lēmumu pieņemšanu, Datu Pārzinis veic, lai lūgtu Klientam iesniegt atsauksmi par preci, kura bez Klientu identificējošas informācijas tiek iekļauta statistikā par preces novērtējumu.

Atteikšanās no komerciālu paziņojumu saņemšanas nerada tiesiskas sekas Klientam un neierobežo Klienta tiesības tīmekļa vietnē iegādāties preces un pakalpojumus.

JŪSU DATU DROŠĪBA
Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, mēs nodrošinām, lai Jūsu personas dati tiktu aizsargāti pret jebkādām nelikumīgām darbībām. Mūsu iekšējā sistēma nodrošina, lai Jūsu personas datiem varētu piekļūt un tos apstrādātu tikai tās mūsu uzņēmuma personas, kam ir īpašas pilnvaras šo datu apstrādei. Tāpēc Jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst visaugstākajiem drošības standartiem.

Lai Jūsu personas dati būtu pilnībā aizsargāti, ieteicams pievērst uzmanību un pārliecināties, lai, pieslēdzoties mūsu e-veikalam, Jūsu personas datus neredzētu nepiederošas personas un, lai tie tiktu pareizi glabāti. Mēs iesakām regulāri mainīt autorizācijas paroli, glabāt maksājumu karšu datus drošībā, kā arī ievērot citus drošības un piesardzības pasākumus, lai nevarētu tikt pārkāpta Jūsu personas datu drošība un konfidencialitāte.

Mūsu tīmekļa vietne ir aizsargāta saskaņā ar drošības protokolu, kura pamatā ir datu šifrēšanas sistēmas sertifikāts (SSL).

Mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS.

 

MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES JEB COOKIES

Sīkdatne (Cookie) ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu ierīcē, kas pieslēgta internetam. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai atšķirtu lietotājus un uzlabotu vietnes funkcionalitāti atbilstoši lietotāja izvēlētajiem uzstādījumiem. Dažas no mūsu izmantotajām sīkdatnēm tiks dzēstas, tiklīdz Jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu. Savukārt citas sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē un ļauj mums atpazīt Jūsu uzmantoto pārlūkprogrammu.

 

 NEPIECIEŠAMĀS SĪKDATNES

Šīs sīkdatnes nepieciešamas, lai Jūs varētu apmeklēt un pārlūkot mājaslapas saturu un izmantot tās piedāvātās iespējas. Šīs sīkdatnes identificē Jūsu iekārtu, bet neizpauž Jūsu identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt nepieciešamo informāciju, nodrošināt pieprasītos pakalpojumus vai noskatīties pieprasīto video. Šīs sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā līdz brīdim, kad sīkdatne, izpildījusi savu funkciju, bet ne ilgāk kā divus gadus. Šīs noteikti nepieciešamās sīkdatnes izvietojas automātiski. Ja tomēr, izmantojot pārlūkprogrammu nodrošinātās iespējas, Jūs izvēlēsies tās atspējot, ņemiet vērā – tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

ANALĪTIKAS UN STATISTISKĀS SĪKDATNES

Statistikas sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes analītiku un palīdz uzlabot tās kvalitāti, lietotāju pieredzi tajā un veicina mūsu pakalpojumu un apkalpošanas izaugsmi. Iegūtā statistika ir pieejama un tiek izmantota apkopotā veidā, neviens lietotājs netiek tieši identificēts. Šiem nolūkiem Datu Pārzinis izmanto trešo personu, piemēram, Google sīkdatnes.

 

MĀRKETINGA UN ATKĀRTOTAS MĒRĶAUDITORIJAS ATLASES SĪKDATNES

Mārketinga sīkdatnes palīdz nodrošināt lietotājam personalizētu lietošanas pieredzi, pielāgojot saturu, reklāmas un piedāvājumus atbilstoši aktivitātēm tīmekļa vietnē, kā arī informējot lietotāju par mārketinga un informatīvajām aktualitātēm.

Mēs savā Interneta vietnē varam integrēt trešo pušu vietņu funkcijas, konkrēti, dažādus sociālos tīklus. šīs funkcijas dažreiz ietver skriptus vai citus elementus, kas var nolasīt un dažreiz ievietot sīkdatnes no sociālajiem tīkliem, kas ir ieinstalēti Jūsu ierīcē. šīs sīkdatnes var atļaut personalizētu reklāmu, lai tā būtu precīzāk saistīta ar Jūsu interesēm. Mēs nevaram piekļūt un kontrolēt šīs sīkdatnes vai to apkopotos datus, jo mēs esam tikai Interneta vietnes pārvaldītāji, taču mēs vēlamies Jūs informēt un saņemt Jūsu piekrišanu šo elementu izmantošanai. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, izlasiet sekojošo informāciju par iespējamajām sociālo tīklu sīkdatnēm!