PAKALPOJUMS

Elektro auto uzlāde

Elektro auto uzlādes stacijas

Powerup specializējas augstas kvalitātes elektrisko transportlīdzekļu (EV) lādētāju uzstādīšanas pakalpojumu sniegšanā, lai palīdzētu jums efektīvi un ērti uzlādēt automašīnu.
Tā kā pasaule virzās uz ilgtspējīgu transportu, elektriskā transportlīdzekļa iegūšana kļūst arvien populārāka. Tomēr, lai jūsu automašīna būtu uzlādēta un gatava darbam, jums ir nepieciešama uzticama un efektīva uzlādes sistēma.

Elektro auto uzlādes iekārtas uzstādīšana

Mūsu pieredzējušo tehniķu komanda ir apņēmusies sniegt jums augstākās klases uzstādīšanas pakalpojumus visu veidu EV lādētājiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzstādīt mājas uzlādes staciju vai komerciālu uzlādes infrastruktūru, mums ir zināšanas un aprīkojums, lai darbu paveiktu pareizi.

Mēs saprotam, ka katram EV īpašniekam ir unikālas vajadzības un vēlmes, tāpēc mēs piedāvājam virkni uzstādīšanas iespēju, kas atbilst jūsu īpašajām prasībām. No pamata mājas risinājumu instalācijām līdz sarežģītākiem komerciāliem risinājumiem, mums ir zināšanas, lai pārliecinātos, ka jūsu EV lādētājs ir uzstādīts droši.

Elektro auto uzlāde

ALFEN EVE Double Pro 2×22 kW

Elektro auto uzlāde

KEBA 22 kW

Elektro auto uzlāde

ABB DC uzlāde

Elektro auto uzlāde
Elektro auto uzlāde
Elektro auto uzlāde
powerup p burts logo

sazinies ar mums jau šodien!

Mums ir pierādīta pieredze veiksmīgu projektu laika izpildes termiņos un plānotā budžeta ietvaros, kā arī mēs lepojamies ar savu spēju sadarboties ar klientiem un citām projektā ieinteresētajām personām, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus.