MŪSU

DARBI

powerup p burts logo

Laipni lūdzam mūsu pieredzes lapā! Mūsu uzņēmumā mums ir daudzu gadu pieredze, nodrošinot klientiem augstākās kvalitātes elektrības, atjaunojamās enerģijas un elektro auto uzlādes risinājumus. Mūsu ekspertu komanda ir strādājusi pie dažādiem projektiem, sākot no mazām dzīvojamajām instalācijām līdz liela mēroga komerciāliem projektiem, un mums ir zināšanas un pieredze, lai nodrošinātu izcilus rezultātus katrā mūsu īstenotā projektā.

Mēs esam strādājuši ar klientiem dažādās nozarēs, tostarp dzīvojamo, tirdzniecības, rūpniecības un valsts sektorā. Mūsu pieredze šajās nozarēs ir nodrošinājusi mums zināšanas un zināšanas, lai izstrādātu un uzstādītu pielāgotus risinājumus, kas atbilst katra klienta unikālajām vajadzībām.

Daži no projektu veidiem, pie kuriem esam strādājuši:

Dzīvojamo māju elektroinstalācijas

Esam strādājuši pie dažādiem dzīvojamo māju elektroinstalācijas projektiem, sākot no nelieliem elektroinstalācijas jauninājumiem līdz pilnīgam elektrosistēmas kapitālremontam. Mēs saprotam drošības un efektivitātes nozīmi dzīvojamo māju elektriskajos darbos, un mēs ļoti rūpējamies, lai visi darbi tiktu veikti saskaņā ar augstākajiem standartiem.

Komerciālās elektroinstalācijas

Mūsu komandai ir liela pieredze, strādājot pie komerciāliem elektroinstalācijas projektiem, sākot no mazumtirdzniecības veikaliem līdz liela mēroga industriālām iekārtām. Mēs saprotam unikālos izaicinājumus, ko var radīt komerciālie elektriskie darbi, un mums ir zināšanas, lai izstrādātu un uzstādītu pielāgotus risinājumus, kas atbilst katra projekta īpašajām vajadzībām.

Atjaunojamās enerģijas iekārtas

Esam strādājuši pie dažādiem atjaunojamās enerģijas projektiem, tostarp saules paneļu un vēja turbīnu instalācijām. Mūsu komandai ir zināšanas, lai izstrādātu un uzstādītu pielāgotus atjaunojamās enerģijas risinājumus, kas palīdz mūsu klientiem samazināt atkarību no tradicionālajiem enerģijas avotiem un ietaupīt naudu rēķinos par elektroenerģiju.

EV uzlādes risinājumi

Mūsu komanda ir strādājusi pie dažādiem elektro auto uzlādes projektiem, sākot no privātā sektora uzlādes stacijām līdz komerciālām uzlādes stacijām. Mēs saprotam uzticamu un efektīvu elektro auto uzlādes risinājumu nozīmi, un mums ir zināšanas, lai izstrādātu un uzstādītu pielāgotus risinājumus, kas atbilst katra projekta unikālajām vajadzībām.

powerup p burts logo

sazinies ar mums jau šodien!

Mums ir pierādīta pieredze veiksmīgu projektu laika izpildes termiņos un plānotā budžeta ietvaros, kā arī mēs lepojamies ar savu spēju sadarboties ar klientiem un citām projektā ieinteresētajām personām, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus.