par

POWER UP

powerup p burts logo

Laipni lūdzam mūsu uzņēmumā, kur mēs specializējamies augstākās kvalitātes pakalpojumu sniegšanā elektrisko, atjaunojamo energoresursu un elektrisko transportlīdzekļu (EV) uzlādes risinājumu jomā.

Mūsu augsti kvalificētu un pieredzējušu profesionāļu komanda ir apņēmusies nodrošināt novatoriskus un ilgtspējīgus risinājumus, kas atbilst mūsu klientu unikālajām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešami elektroinstalācijas un apkopes pakalpojumi jūsu mājām vai uzņēmumam, atjaunojamās enerģijas risinājumi, lai samazinātu jūsu oglekļa emisiju, vai elektro auto uzlādes risinājumi, lai uzlādētu jūsu elektrisko transportlīdzekli, mums ir zināšanas un pieredze, lai nodrošinātu izcilus rezultātus.

ilgtspējīgi enerģijas risinājumi

Pasaulei pārejot uz ilgtspējīgiem enerģijas risinājumiem, mēs apzināmies, cik svarīgi ir nodrošināt saviem klientiem atjaunojamās enerģijas risinājumus, kas ir gan praktiski, gan rentabli. Mūsu atjaunojamās enerģijas pakalpojumi ietver saules paneļu uzstādīšanu, vēja enerģijas risinājumus un enerģijas uzglabāšanas risinājumus, kas var palīdzēt jums samazināt atkarību no tradicionālajiem enerģijas avotiem un samazināt enerģijas rēķinus.

Papildus atjaunojamās enerģijas risinājumiem mēs specializējamies arī elektro auto uzlādes risinājumos, tostarp mājas uzlādes stacijās un komerciālajā uzlādes infrastruktūrā. Mūsu komanda var nodrošināt pielāgotus risinājumus, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām un palīdz efektīvi un ērti uzlādēt savu elektro auto.

Mūsu vērtības

Mūsu uzņēmumā mēs esam apņēmušies saviem klientiem sniegt izcilus pakalpojumus un rezultātus. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai izprastu viņu unikālās prasības un nodrošinātu pielāgotus risinājumus, kas atbilst viņu vajadzībām. Mūsu komanda izmanto jaunākās tehnoloģijas un aprīkojumu, lai nodrošinātu, ka visi darbi tiek veikti droši,efektīvi un kvalitatīvi.

powerup p burts logo

sazinies ar mums jau šodien!

Mums ir pierādīta pieredze veiksmīgu projektu laika izpildes termiņos un plānotā budžeta ietvaros, kā arī mēs lepojamies ar savu spēju sadarboties ar klientiem un citām projektā ieinteresētajām personām, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus.