PAKALPOJUMS

Projektēšana

Projektēšana

Uzņēmums piedāvā izstrādāt kvalitatīvus elektroietaišu projektus, realizējot tos precīzi pēc Jūsu vēlmēm un termiņiem.
Mēs esam augsti kvalificētu un pieredzējušu elektroinženieru un projektētaju komanda, kuru mērķis ir nodrošināt mūsu klientiem augstākās kvalitātes elektroprojektēšanas pakalpojumus.

Mēs projektējam objektus

Mūsu uzņēmumā mēs specializējamies inovatīvu un efektīvu elektroietaišu projektu izveidē plaša spektra projektiem, tostarp dzīvojamajām, komerciālajām un industriālajām ēkām, kā arī infrastruktūras un atjaunojamās enerģijas projektiem. Mūsu komanda izmanto jaunāko projektēšanas programmatūru un tehnoloģijas, lai izveidotu efektīvas un uzticamas elektriskās sistēmas, kas atbilst katra projekta unikālajām vajadzībām.

Privātmājas
Dzīvokļus
Ražošanas ēkas
Sabiedriskās ēkas
Noliktavas

Mēs projektējam atsevišķas sistēmas

Mēs saprotam, ka katrs projekts ir atšķirīgs un prasa pielāgotu pieeju dizainam. Tāpēc mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai izprastu viņu īpašās prasības un izveidotu elektroprojektus, kas atbilst Jūsu vajadzībām un pārsniedz Jūsu cerības. Mūsu komandai ir liela pieredze energoefektīvu, ilgtspējīgu un rentablu elektrisko sistēmu projektēšanā, un mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes projektus, kas ir gan praktiski, gan funkcionāli.

  • Elektroinstalācijas
  • Apgaismojums
  • Elektriskās sadalnes
  • Zibensaizsardzība
  • Zemējuma kontūrs
  • Elektro auto uzlādes stacijas
  • Elektriskos saules paneļus
Mūsu pakalpojumi ir no koncepcijas projektēšanas un priekšizpētes līdz detalizētam projektēšanas un būvniecības atbalstam.

Mums ir pierādīta pieredze veiksmīgu projektu izpildē laikā un budžeta ietvaros, un mēs lepojamies ar savu spēju sadarboties ar klientiem un citām projektā ieinteresētajām personām, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus.

powerup p burts logo

sazinies ar mums jau šodien!

Mums ir pierādīta pieredze veiksmīgu projektu laika izpildes termiņos un plānotā budžeta ietvaros, kā arī mēs lepojamies ar savu spēju sadarboties ar klientiem un citām projektā ieinteresētajām personām, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus.